Yaptığımız İşler

Yaptığımız işleri görmek için aşağıdaki butona basarak Foto Galeri sayfamıza gidebilirsiniz.

Foto Galeri

Diğer Hizmetlerimiz

Müteahhitlik

ULU Metal olarak 12 yılı aşkın deneyimle ve tecrübeli ekibimizle birlikte Müteahhitlik hizmeti sunuyoruz.

Şirketimiz; bir yapının ön etütlerinden pozlu ve metrajlı imalat safhalarına ve imalat kontrollüğüne kadar genel anlamda hizmet vermektedir. Şirket olarak üstün kalitede inşaat imalatları ve hizmetleri sunarken; çevre sağlığını korumak, çalışanlarının moral düzeyini her zaman yüksek tutmak, iş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda en yüksek standardı uygulamak ve her faaliyette iş ahlakını ön planda tutmak temel prensibimizdir.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Kaba İnşaat İşleri

Kaba inşaat işleri sorunsuz, garantili, itina ile yapılmaktadır. Fabrika, iş merkezi, depolama alanları, alışveriş merkezleri,  konut, okul v.b. işlerde betonarme kısmının yanında, izolasyon, drenaj ve dolgu işlerinden çatı kapatmalarına her türlü inşaat faaliyeti özenle yürütülmektedir. Fabrika ve iş merkezlerinde modern kalıp ile temiz betonarme yüzeylerleri elde etmek, isteğe bağlı olarak bu yüzeylerin boyanması veya doğal olarak muhafaza edilmesi alanlarında da hizmet verilmektedir.

Çelik Yapılar

Çelik konstrüksiyon yapılarda tüm taşıyıcı sistemler çelikten üretildiği için özellikle deprem tehtidi taşıyan coğrafi bölgelerde bu yapılar tercih edilir. Genelde; çelik konstrüksiyon fabrika binaları, çelik konstrüksiyon hangarlar, çelik konstrüksiyon spor tesisleri, çelik konstrüksiyon depo ve çelik konstrüksiyon atölyeler, geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip çelik yapı sistemleridir.

Prefabrik İnşaat İşleri

Prefabrik yapılar depreme dayanıklı olduğu için bir kısım sektörlerde daha çok tercih edilmektedir. Üretimine başlanmadan önce zemin analizlerine, deprem kuşağı bölgesine, toprak sertliğine ve amacına uygunluğuna göre belirli analizleri tamamlandıktan sonra projesi hazır hale gelmektedir. Bu yapılardan söz edilirken, ev ve villadan ziyade, ticari amaçlar için oluşturulmuş büyük yapılar akla gelmektedir. Günümüzde birçok fabrika, şantiye veya hangarlar prefabrike olarak yapılmaktadır.

İnce İnşaat İşleri

İnşaat üzerine malzemeli ya da malzemesiz işleri yapmaktayız. Kara sıva, alçı sıva, kayrak taş kaplama, mermer, seramik, çatı, asma tavan, demir doğrama, pergule , havuz, betebe, duvar örme, bims duvar örme, ısı yaltımlı dış cephe mantolama, taş duvar ve bilimum inşaat işleri itina ile yapılmaktadır.

Müşterimiz, birinci önceliğimiz.

ULU Metal olarak birinci önceliğimiz her zaman müşterimiz. Sizin mutluluğunuz, bizim mutluluğumuz.

Projenizde birlikte çalışalım!